FERRITE BEAD 1806 1K SMD - LCB4516-102Y-N
- Marka: WANJIE
- Ürün Kodu: LCB4516-102Y-N
- Stok Durumu: Stokta
₺8.86
- Vergisiz Fiyat: ₺7.38
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | CORE MASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LCB |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1812 (4532 Metric) |
| Empedans | 1 k Ohms |
| Akım | 2 A |
| Tolerans | ±25 % |
| DC Direnci (DCR) | 100 m Ohms |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 3.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Pin Aralığı | None |
| Uygulamalar | General Purpose |
Etiketler: FERRITE BEAD 1806 1K SMD - LCB4516-102Y-N, LCB4516-102Y-N, İndüktörler

