FERRITE BEAD 1206 26R 100MHz LAIRD - HF70ACC321611-TD25
- Marka: STM (THOMSON)
- Ürün Kodu: HF70ACC321611-TD25
- Stok Durumu: Stokta
₺13.41
- Vergisiz Fiyat: ₺11.17
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ACC |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Empedans | 26 Ohms |
| Akım | 1.5 A |
| Tolerans | ±25 % |
| DC Direnci (DCR) | 40 m Ohms |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Pin Aralığı | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
Etiketler: FERRITE BEAD 1206 26R 100MHz LAIRD - HF70ACC321611-TD25, HF70ACC321611-TD25, İndüktörler
