FERRITE BEAD 0805 2K/100MHZ 25% SMT - CBF05YTUN202
- Marka: WCN GROUP
- Ürün Kodu: CBF05YTUN202
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺0.64
- Vergisiz Fiyat: ₺0.54
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CBF |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Empedans | 2 k Ohms |
| Akım | 500 mA |
| Tolerans | ±25 % |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
Etiketler: FERRITE BEAD 0805 2K/100MHZ 25% SMT - CBF05YTUN202, CBF05YTUN202, İndüktörler

