FERRITE BEAD 0603 100 OHM 1LN 3A - BLM18KG101TN1D
- Marka: INTERCONTEC
- Ürün Kodu: BLM18KG101TN1D
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺1.20
- Vergisiz Fiyat: ₺1.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | MURATA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BLM |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Empedans | 100 Ohms |
| Akım | 3 A |
| Tolerans | ±25 % |
| DC Direnci (DCR) | 30 m Ohms |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Pin Aralığı | None |
| Uygulamalar | General Purpose |
Etiketler: FERRITE BEAD 0603 100 OHM 1LN 3A - BLM18KG101TN1D, BLM18KG101TN1D, İndüktörler
