FERRIT E-ROUND AL=1900 UNGAPPEP COSMO - CF139EE3007
- Marka: MOLEX(WESTEC)
- Ürün Kodu: CF139EE3007
- Stok Durumu: Stokta
₺13.84
- Vergisiz Fiyat: ₺11.53
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Çekirdekler |
| Üretici Firma | COSMO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Çekirdek Tipi | EE Cores |
| Materyal | CF139 |
| İndüktans Faktörü (AL) | 1900 nH |
| Hava Boşluğu | Ungapped |
| Uzunluk | 30 mm |
| Genişlik | 7.3 mm |
| Yükseklik | 15.2 mm |
| İç Çap | N/A |
| Dış Çap | N/A |
| Yüzey İşleme | Uncoated |
Etiketler: FERRIT E-ROUND AL=1900 UNGAPPEP COSMO - CF139EE3007, CF139EE3007, Ferritler

