IC-85RS64TPNF FRAM 64KBIT 1MHZ SOP8 FUJITSU - MB85RS64TPNF-G-JNERE2
- Marka: EPCOS (TDK)
- Ürün Kodu: MB85RS64TPNF-G-JNERE2
- Stok Durumu: Stokta
₺97.33
- Vergisiz Fiyat: ₺81.11
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | FUJITSU(FCL) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Bellek Türü | FRAM |
| Bellek Boyutu | 64 Kbit |
| Bellek Düzeni | 8 K x 8 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Frekans | 10 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Memory FeRAM 64 K (8K x 8) Bit SPI |
Etiketler: IC-85RS64TPNF FRAM 64KBIT 1MHZ SOP8 FUJITSU - MB85RS64TPNF-G-JNERE2, MB85RS64TPNF-G-JNERE2, Hafıza Entegreleri

