IC-85RC256VPF FRAM 256KBIT 1MHZ SOP8 - MB85RC256VPF-G-JNERE2
- Marka: EPCOS (TDK)
- Ürün Kodu: MB85RC256VPF-G-JNERE2
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺213.93
- Vergisiz Fiyat: ₺178.28
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | FUJITSU(FCL) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Bellek Türü | FRAM |
| Bellek Boyutu | 256 Kbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Frekans | 400 kHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | I2C, 2-Wire Serial |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 256K (32K × 8) Bit I2C CMOS FRAM |
Etiketler: IC-85RC256VPF FRAM 256KBIT 1MHZ SOP8 - MB85RC256VPF-G-JNERE2, MB85RC256VPF-G-JNERE2, Hafıza Entegreleri

