IC-314 OPTOISO GATE DRVR 5KV SO6 STRETCHED - IS314W
- Marka: ELESTA
- Ürün Kodu: IS314W
- Stok Durumu: Stokta
₺45.96
- Vergisiz Fiyat: ₺38.30
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Gate Sürücü Optokuplörleri |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | 3A Gate Driver Optical Coupling 5000Vrms 1 Channel |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO6 Stretched |
| Besleme Voltajı | 10 to 30 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çıkış Akımı | 800, 800 mA |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
Etiketler: IC-314 OPTOISO GATE DRVR 5KV SO6 STRETCHED - IS314W, IS314W, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler

