IC-3081 OPTOISO 5300V TRIAC OUTPUT DIP6 ISOCOM - MOC3081
- Marka: ELESTA
- Ürün Kodu: MOC3081
- Stok Durumu: Stokta
₺27.36
- Vergisiz Fiyat: ₺22.80
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 800 V |
| Tetikleme Akımı | 15 mA |
| İletim Voltajı | 1.3 V |
| İzolasyon Voltajı | 7500 VPK |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Zero-Cross Optoisolator Triac Driver Output |
Etiketler: IC-3081 OPTOISO 5300V TRIAC OUTPUT DIP6 ISOCOM - MOC3081, MOC3081, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler
