IC-3081 OPTOISO 50mA 800V 6SMD - MOC3081XSMT&R
- Marka: ELESTA
- Ürün Kodu: MOC3081XSMT&R
- Stok Durumu: Stokta
₺32.71
- Vergisiz Fiyat: ₺27.25
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD6 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 800 V |
| Tetikleme Akımı | 15 mA |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| İzolasyon Voltajı | 5300 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +100 °C |
| Özellikler | Optically Coupled Bilateral Switch Light Activated Zero Voltage Crossing Triac |
Etiketler: IC-3081 OPTOISO 50mA 800V 6SMD - MOC3081XSMT&R, MOC3081XSMT&R, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler
