IC-2631 OPTOISO LOGIC-OUT 5KV 2CH DIP8
- Marka: ELESTA
- Ürün Kodu: ICPL2631
- Stok Durumu: Stokta
₺84.17
- Vergisiz Fiyat: ₺70.14
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logıc Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Kanal Sayısı | 2 |
| Giriş Tipi | DC |
| Giriş İletim Voltajı | 1.4 V |
| Besleme Voltajı | 7 V |
| Yayılma Gecikme Süresi (Düşük/Yüksek) | 35 ns, 40 ns |
| Çıkış Tipi | Open Collector |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
| Özellikler | Logic Gate Output Optoisolator |
Etiketler: IC-2631 OPTOISO LOGIC-OUT 5KV 2CH DIP8, ICPL2631

