IC-181 OPTOISO 3750V TRANS OUTPUT 1CH SMD4 - IS181D
- Marka: ELESTA
- Ürün Kodu: IS181D
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺8.40
- Vergisiz Fiyat: ₺7.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ISOCOM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Mini Flat-4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı | 80 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
Etiketler: IC-181 OPTOISO 3750V TRANS OUTPUT 1CH SMD4 - IS181D, IS181D, Optokuplörler, Fotokuplörler ve Optikler

