TRANSISTOR DIS.4A 700V NPN TO220 F.SWITCH THT
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: ST13005
- Stok Durumu: Stokta
₺39.10
- Vergisiz Fiyat: ₺32.58
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220 |
| Transistör Tipi | Fast Switching |
| Kanal | NPN |
| Akım | 4 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 700 V |
| Güç Tüketimi | 75 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler: TRANSISTOR DIS.4A 700V NPN TO220 F.SWITCH THT, ST13005
