MOSFET DIS.7.5A 700V N-CH TO220FP SUPERMESH THT
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STP9NK70ZFP
- Stok Durumu: Stokta
₺80.29
- Vergisiz Fiyat: ₺66.91
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220FP |
| Teknoloji | SuperMESH |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 7.5 A |
| Voltaj | 700 V |
| Rds On | 1 Ohms |
| Güç Tüketimi | 35 W |
| Trr | 570 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: MOSFET DIS.7.5A 700V N-CH TO220FP SUPERMESH THT, STP9NK70ZFP

