IC-REG LINEAR POS ADJ 500MA 6DFN - LDFMPVR
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: LDFMPVR
- Stok Durumu: Stokta
₺77.60
- Vergisiz Fiyat: ₺64.67
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN6 |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 16 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 12 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 500mA Very Low Drop Voltage Regulator |
Etiketler: IC-REG LINEAR POS ADJ 500MA 6DFN - LDFMPVR, LDFMPVR, Güç Entegreleri
