IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 - L78L12ACZ-AP
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: L78L12ACZ-AP
- Stok Durumu: Stokta
₺4.91
- Vergisiz Fiyat: ₺4.09
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92-3 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 35 V |
| Çıkış Voltajı | 12 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Positive Voltage Regulators |
Etiketler: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 - L78L12ACZ-AP, L78L12ACZ-AP, Güç Entegreleri

