IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO - L6388ED013TR
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: L6388ED013TR
- Stok Durumu: Stokta
₺32.79
- Vergisiz Fiyat: ₺27.32
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 17 V |
| Çıkış Akımı | 400 mA, 650 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | IGBT, N-Channel MOSFET, Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 70 ns, 40 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Voltage High and Low-Side Driver |
Etiketler: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO - L6388ED013TR, L6388ED013TR, Güç Entegreleri

