IC-992 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC - TSV992IDT
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: TSV992IDT
- Stok Durumu: Stokta
₺41.95
- Vergisiz Fiyat: ₺34.96
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 20 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 820 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 100 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Bandwidth (20 MHz for Gain ? 4) Micro-Power (820 µA) Rail-to-Rail 5 V Op Amps |
Etiketler: IC-992 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC - TSV992IDT, TSV992IDT, Lineer Entegreler

