IC-9118 DIP32 - STV9118
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STV9118
- Stok Durumu: Stokta
₺170.13
- Vergisiz Fiyat: ₺141.77
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Embedded Entegreler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SDIP32 |
| Besleme Voltajı | 12 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 65 mA |
| Maksimum Frekans | 200 Hz |
| Hız (Tpd) | N/A |
| Propagasyon Gecikme Süresi | N/A |
| Makrohücre Sayısı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | I2C Controlled Deflection Processor For Multisync Monitor |
Etiketler: IC-9118 DIP32 - STV9118, STV9118, Embedded Entegreler
