IC-6219 MOTOR DRIVER PAR 24SO ST
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: L6219DS013TR
- Stok Durumu: Stokta
₺83.51
- Vergisiz Fiyat: ₺69.59
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC24 |
| Besleme Voltajı | 10 to 46 V |
| Çıkış Akımı | 750 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Motor Driver, Controller |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | N/A |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Stepper Motor Driver |
Etiketler: IC-6219 MOTOR DRIVER PAR 24SO ST, L6219DS013TR

