IC-5150 REG LINEAR 5V 150MA SOT223 - L5150BNTR
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: L5150BNTR
- Stok Durumu: Stokta
₺35.78
- Vergisiz Fiyat: ₺29.82
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223-4 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 40 V |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Over Temperature, Short Circuit |
Etiketler: IC-5150 REG LINEAR 5V 150MA SOT223 - L5150BNTR, L5150BNTR, Güç Entegreleri

