IC-4981 PFC CTRLR AVERAGE CURR 20SOIC ST - L4981AD013TR
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: L4981AD013TR
- Stok Durumu: Stokta
₺188.89
- Vergisiz Fiyat: ₺157.41
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Faktörü Düzeltme (PFC) |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| PFC Modu | Average Current |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC20 |
| Besleme Voltajı | 14.5 to 19.5 V |
| Başlangıç Akımı | 100 uA |
| Anahtarlama Frekansı | 100 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Power Factor Corrector |
Etiketler: IC-4981 PFC CTRLR AVERAGE CURR 20SOIC ST - L4981AD013TR, L4981AD013TR, Güç Entegreleri

