IC-4054 BATT CHRGR 800MA TSOT23-5 - STC4054GR
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STC4054GR
- Stok Durumu: Stokta
₺78.96
- Vergisiz Fiyat: ₺65.80
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Batarya Yönetimi Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-5 |
| Besleme Voltajı | 6.5 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Fonksiyon | Charge Management |
| Pil Tipi | Li-Ion |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 800mA StandAlone Linear Li-Ion Battery Charger with Thermal Regulation |
Etiketler: IC-4054 BATT CHRGR 800MA TSOT23-5 - STC4054GR, STC4054GR, Güç Entegreleri

