IC-34063 DC-DC CONVERTER CONTRO3,9mm SMD SO8 TR ST - MC34063EBD-TR
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: MC34063EBD-TR
- Stok Durumu: Stokta
₺11.89
- Vergisiz Fiyat: ₺9.90
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up, Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3 to 40 V |
| Çıkış Voltajı | 1.25 to 38 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 100 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | DC-DC converter control circuits |
Etiketler: IC-34063 DC-DC CONVERTER CONTRO3, 9mm SMD SO8 TR ST - MC34063EBD-TR, MC34063EBD-TR, Güç Entegreleri

