IC-33174 OPAMP QUAD LOW POWER SMD SO14 TR - MC33174DT
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: MC33174DT
- Stok Durumu: Stokta
₺35.32
- Vergisiz Fiyat: ₺29.44
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 2.1 MHz |
| Besleme Voltajı | 4 to 44 V, ±2 to 22 V |
| Besleme Akımı | 220 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Low Power Quad Bipolar Operational Amplifier |
Etiketler: IC-33174 OPAMP QUAD LOW POWER SMD SO14 TR - MC33174DT, MC33174DT, Lineer Entegreler

