IC-330 PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10 - VN330SPTR-E
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: VN330SPTR-E
- Stok Durumu: Stokta
₺343.65
- Vergisiz Fiyat: ₺286.37
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerSO-10 |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 700 mA |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | 10 to 36 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quad high-side smart power solid-state relay |
Etiketler: IC-330 PWR DRIVER N-CHAN 1:1 PWRSO10 - VN330SPTR-E, VN330SPTR-E, Güç Entegreleri
