IC-32L471R MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32L471RGT6
- Stok Durumu: Stokta
₺248.10
- Vergisiz Fiyat: ₺206.75
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 |
| Besleme Voltajı | 1.71 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 80 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 1 MB |
| RAM Boyutu | 128 kB |
| I/O Sayısı | 51 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | ARM-M4 32-Bit MCU+FPU, 100DMIPS, 1MB Flash, 128 KB SRAM, Analog, Audio |
Etiketler: IC-32L471R MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP, STM32L471RGT6

