IC-32L152R MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32L152RBT6
- Stok Durumu: Stokta
₺881.15
- Vergisiz Fiyat: ₺734.29
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 32 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 128 kB |
| RAM Boyutu | 16 kB |
| I/O Sayısı | 51 |
| EEPROM Boyutu | 4 KB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32-Bit MCU ARM M3, 128KB Flash, 16KB SRAM, 4KB EEPROM, LCD, USB, ADC, DAC |
Etiketler: IC-32L152R MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP, STM32L152RBT6

