IC-32L052C6T6 MCU 32BIT 32KB FLASH LQFP48 - STM32L052C6T6
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32L052C6T6
- Stok Durumu: Stokta
₺160.13
- Vergisiz Fiyat: ₺133.44
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 (7x7mm) |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 32 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 32 kB |
| RAM Boyutu | 8 kB |
| I/O Sayısı | 37 |
| EEPROM Boyutu | 2 KB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | 32-Bit MCU ARM Cortex 64KB Flash, 8KB SRAM, 2KB EEPROM, USB, ADC, DAC |
Etiketler: IC-32L052C6T6 MCU 32BIT 32KB FLASH LQFP48 - STM32L052C6T6, STM32L052C6T6, Embedded Entegreler

