IC-32G474 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32G474VCT6
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺229.78
- Vergisiz Fiyat: ₺191.49
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 256 kB |
| RAM Boyutu | 128 kB |
| EEPROM Boyutu | None |
| Besleme Voltajı | 1.71 to 3.6 V |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Frekans | 170 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 86 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | ARM Cortex-M4 32-Bit MCU+FPU, 170 MHz/ 213 DMIPS, 128 KB SRAM, Rich Analog, Math acc, 184 ps 12 Chan Hi-Res Timer |
Etiketler: IC-32G474 32BIT 256KB FLASH 100LQFP, STM32G474VCT6

