IC-32F401 MCU ARM 32BIT 100LQFP STM
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: STM32F401VCT6
- Stok Durumu: Stokta
₺176.71
- Vergisiz Fiyat: ₺147.26
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP100 (14x14mm) |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 256 kB |
| RAM Boyutu | 64 kB |
| EEPROM Boyutu | None |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Frekans | 84 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 81 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | ARM Cortex M4 32b MCU+FPU, 105 DMIPS, 256KB Flash/64KB RAM, 11 TIMs, 1 ADC |
Etiketler: IC-32F401 MCU ARM 32BIT 100LQFP STM, STM32F401VCT6

