DYNAMIC RECEIVER 22MM 93±3dB 8±15% Ohm - L-KLS3-YS-22009-R8W1.0-L
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS3-YS-22009-R8W1.0-L
- Stok Durumu: Stokta
₺143.01
- Vergisiz Fiyat: ₺119.17
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Dinamik Alıcılar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Empedans | 8 Ohms |
| Frekans | 550 Hz-20 kHz |
| Montaj Tipi | Free |
| Seriler | YS |
| Uzunluk | 22 mm |
| Genişlik | 9 mm |
| Yükseklik | 4 mm |
Etiketler: DYNAMIC RECEIVER 22MM 93±3dB 8±15% Ohm - L-KLS3-YS-22009-R8W1.0-L, L-KLS3-YS-22009-R8W1.0-L, Ses Ürünleri

