DIODE TVS 400W 200V DIOTE - P4KE200CA
Ürün Detayları
KategoriTVS Diyotlar
Üretici FirmaDIOTEC
Paket TipiAMMO PACK
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgesiz
TVS Diyot TipiStandard
Diyot KonfigürasyonuSingle
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaDO15
YönBi-Direction
Voltaj - Ters Standoff (Typ)171 V
Ters Akım5 uA
Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm)1.5 A
Güç (Tepe Darbe)400 W
UygulamalarN/A
Çalışma Sıcaklığı-50 °C ~ +175 °C
Etiketler: DIODE TVS 400W 200V DIOTE - P4KE200CA, P4KE200CA, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular