DIODE TVS 400W 14V 1(ms) DIOTEC - BZW06-14
- Marka: ACSIP
- Ürün Kodu: BZW06-14
- Stok Durumu: Stokta
₺3.14
- Vergisiz Fiyat: ₺2.61
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | DIOTEC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO15 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 13.6 V |
| Ters Akım | 5 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 27 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +175 °C |
Etiketler: DIODE TVS 400W 14V 1(ms) DIOTEC - BZW06-14, BZW06-14, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
