DIODE STUD 300A 800V CATHODE METAL DO205AB - INRA300N08
- Marka: UTK
- Ürün Kodu: INRA300N08
- Stok Durumu: Stokta
₺1,124.34
- Vergisiz Fiyat: ₺936.95
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Stud Diyotlar |
| Üretici Firma | INFOREC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis & Stud |
| Kılıf / Kasa | DO205AB (DO-9) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 300 A |
| Voltaj (VRRM) | 800 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Ceramic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler: DIODE STUD 300A 800V CATHODE METAL DO205AB - INRA300N08, INRA300N08, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

