DIODE STAND. Single 6A 1000V THT R-6 - 6A10-JQ
- Marka: U-BLOX
- Ürün Kodu: 6A10-JQ
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺3.60
- Vergisiz Fiyat: ₺3.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | JIAQI |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | R-6 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 6 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
Etiketler: DIODE STAND. Single 6A 1000V THT R-6 - 6A10-JQ, 6A10-JQ, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

