DIODE FAST RECOVERY Single 15A 1000V THT TO238 - BYV60-1000
- Marka: CAMEMAKE
- Ürün Kodu: BYV60-1000
- Stok Durumu: Stokta
₺66.47
- Vergisiz Fiyat: ₺55.39
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | NXP (PHILIPS) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | TO238 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 15 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 600 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: DIODE FAST RECOVERY Single 15A 1000V THT TO238 - BYV60-1000, BYV60-1000, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

