DIODE ESD PROTECTION SINGLE 1A 400V SMT MICROSMP - MSE1PGHM3/89A
- Marka: HIWIN
- Ürün Kodu: MSE1PGHM3/89A
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺4.19
- Vergisiz Fiyat: ₺3.49
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ESD Protection |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO219AD (MicroSMP) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 780 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler: DIODE ESD PROTECTION SINGLE 1A 400V SMT MICROSMP - MSE1PGHM3/89A, MSE1PGHM3/89A, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

