DIODE BRIDGE 53A 1200V 1C 1PH+FWD IXYS - VKO55-12IO7
- Marka: OZD-ARDUINO
- Ürün Kodu: VKO55-12IO7
- Stok Durumu: Stokta
₺5,184.80
- Vergisiz Fiyat: ₺4,320.67
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Thyristor Bridge |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | FO-T-A |
| İletim Akımı (ITav) | 53 A |
| RMS İletim (ITrms) | 41 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 850 mV |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Single PH |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: DIODE BRIDGE 53A 1200V 1C 1PH+FWD IXYS - VKO55-12IO7, VKO55-12IO7, Tristörler

