DIODE BRIDGE 40A 1200V 1/2C 1PH+FWD - MMH40.12
- Marka: KLS ELECTRONIC
- Ürün Kodu: MMH40.12
- Stok Durumu: Stokta
₺1,200.37
- Vergisiz Fiyat: ₺1,000.31
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Modül Diyot Tristörler |
| Üretici Firma | SCOMES |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Half Controlled Single Phase Rectifier Bridge |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | M14 |
| İletim Akımı (ITav) | 40 A |
| RMS İletim (ITrms) | N/A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.8 V |
| İletim Düşümü | 900 mV |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | N/A |
| Konfigürasyon | Single PH |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: DIODE BRIDGE 40A 1200V 1/2C 1PH+FWD - MMH40.12, MMH40.12, Tristörler

