DIODE BRIDGE 28A 400V 1PH FULL CONTROL IXYS - VKO28-04GO5
- Marka: OZD-ARDUINO
- Ürün Kodu: VKO28-04GO5
- Stok Durumu: Stokta
₺864.84
- Vergisiz Fiyat: ₺720.70
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Thyristor Bridge |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | FO-T-A |
| İletim Akımı (ITav) | 28 A |
| RMS İletim (ITrms) | N/A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | N/A |
| Tutma Akımı (IH) | N/A |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | N/A |
| İletim Düşümü | N/A |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | N/A |
| Konfigürasyon | Single PH |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: DIODE BRIDGE 28A 400V 1PH FULL CONTROL IXYS - VKO28-04GO5, VKO28-04GO5, Tristörler

