DIODE BRIDGE 188A 1200V 3PH IXYS - VUO120-12NO2T
- Marka: OZD-ARDUINO
- Ürün Kodu: VUO120-12NO2T
- Stok Durumu: Stokta
₺5,290.03
- Vergisiz Fiyat: ₺4,408.36
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard with NTC |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | V2-PAK |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 180 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler: DIODE BRIDGE 188A 1200V 3PH IXYS - VUO120-12NO2T, VUO120-12NO2T, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
