DIODE BRIDGE 130A 500V 3PH (PFC MODULE) V2-Pack - VUM85-05A
- Marka: OZD-ARDUINO
- Ürün Kodu: VUM85-05A
- Stok Durumu: Stokta
₺14,595.66
- Vergisiz Fiyat: ₺12,163.05
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | PFC Module |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | V2-PAK |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 500 V |
| Ters Akım (25°C) | 500 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 130 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: DIODE BRIDGE 130A 500V 3PH (PFC MODULE) V2-Pack - VUM85-05A, VUM85-05A, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
