DIODE 41A 400V - VGB0491MY7
- Marka: OZD-ARDUINO
- Ürün Kodu: VGB0491MY7
- Stok Durumu: Stokta
₺5,697.95
- Vergisiz Fiyat: ₺4,748.29
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | N/A |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 400 V |
| Ters Akım (25°C) | N/A |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 41 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler: DIODE 41A 400V - VGB0491MY7, VGB0491MY7, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

