DIODE 1A 380V BRAKING ASSEMBLY IXYS - VGB0124AY7A
- Marka: OZD-ARDUINO
- Ürün Kodu: VGB0124AY7A
- Stok Durumu: Stokta
₺9,943.57
- Vergisiz Fiyat: ₺8,286.31
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | N/A |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1400 V |
| Ters Akım (25°C) | N/A |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 60 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler: DIODE 1A 380V BRAKING ASSEMBLY IXYS - VGB0124AY7A, VGB0124AY7A, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
