DIODE 10A 650V SIC SBD GEN1.5 - FFSB1065B
- Marka: CONSONANCE
- Ürün Kodu: FFSB1065B
- Stok Durumu: Stokta
₺75.66
- Vergisiz Fiyat: ₺63.05
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Silicon Carbide (SiC) Schottky |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 27 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 650 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler: DIODE 10A 650V SIC SBD GEN1.5 - FFSB1065B, FFSB1065B, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
