DC/DC CONV 9-36VDC 5VDC 500mA Op Fr - ROF-78E5.0-0.5SMD-R
- Marka: İLERİ CİVATA
- Ürün Kodu: ROF-78E5.0-0.5SMD-R
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺374.51
- Vergisiz Fiyat: ₺312.09
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Open Frame |
| Giriş Voltajı | 9-36 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 500 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | Non-Isolated |
| Verimlilik | 87 % |
| Uzunluk | 13.5 mm |
| Genişlik | 12.5 mm |
| Yükseklik | 4.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +75 °C |
Etiketler: DC/DC CONV 9-36VDC 5VDC 500mA Op Fr - ROF-78E5.0-0.5SMD-R, ROF-78E5.0-0.5SMD-R, Dönüştürücü Modüller

