DC/DC CONV 8W 18-32VDC 15VDC 500mA SIP3 - R-7815-0.5
- Marka: İLERİ CİVATA
- Ürün Kodu: R-7815-0.5
- Stok Durumu: Stokta
₺843.28
- Vergisiz Fiyat: ₺702.73
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP3 |
| Giriş Voltajı | 18-32 VDC |
| Güç | 8 W |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 7.5 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: DC/DC CONV 8W 18-32VDC 15VDC 500mA SIP3 - R-7815-0.5, R-7815-0.5, Dönüştürücü Modüller

