DC/DC CONV 15W 18-75VDC 12VDC 1.3A DIP6 - SHHD001A3B41Z
- Marka: PHILIPS(SIGNIFY)
- Ürün Kodu: SHHD001A3B41Z
- Stok Durumu: Stokta
₺3,929.22
- Vergisiz Fiyat: ₺3,274.35
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | OMNION POWER |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP6 Module |
| Giriş Voltajı | 18-75 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 1.3 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 15 W |
| İzolasyon | 2.25 kV |
| Verimlilik | 87.5 % |
| Uzunluk | 27.9 mm |
| Genişlik | 24.4 mm |
| Yükseklik | 8.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: DC/DC CONV 15W 18-75VDC 12VDC 1.3A DIP6 - SHHD001A3B41Z, SHHD001A3B41Z, Dönüştürücü Modüller

