CURRENT TRANSFORMER 5A 2.5mA 2000:1 - ZMCT123
- Marka: CSC
- Ürün Kodu: ZMCT123
- Stok Durumu: Stokta
₺66.86
- Vergisiz Fiyat: ₺55.72
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Akım Trafolar |
| Üretici Firma | ZEMING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Uygulamalar | Current, Power Measurement |
| Montaj Tipi | THT |
| Birimcil Akım | 5 A |
| İkincil Değer | 2.5 mA |
| Sarım Oranı | 2000:1 |
| İzolasyon Voltajı | 4500 V |
| Doğrusal Aralık | 0 ~ 100 A @ 20 Ohms |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: CURRENT TRANSFORMER 5A 2.5mA 2000:1 - ZMCT123, ZMCT123, Trafolar

